Dw klub
 

 

Příhlášeni pro členy
Login:
Heslo:

Adastra DW klub - sdružení odborníků

Adastra DW klub je profesionálním sdružením specialistů v oblasti Information Managementu, Data Warehousingu, Business Intelligence a Big Data v České republice. Vznikl v roce 2001 jako nezávislé sdružení a v roce 2012 kompletně převzala jeho organizaci, realizaci a financování společnost Adastra.

Proč Adastra DW klub?

Posláním Adastra DW klubu je vytvoření znalostní a komunikační platformy pro profesionály z oblasti Information Managementu. Jeho členové se na půdě Adastra DW klubu setkávají, čerpají nové poznatky a vzájemně si vyměňují informace a získané zkušenosti z oboru.


Členové Adastra DW klubu

Členy Adastra DW klubu jsou klienti společnosti Adastra? - představitelé významných společností, například Ahold, Allianz pojišťovna, Česká pojišťovna, České dráhy, ČSOB, GE Money Bank, Komerční banka, Raiffeisenbank, Vodafone a řada dalších. Členy Adastra DW klubu se nemohou stát dodavatelé IT technologií. Pro klienty společnosti Adastra je členství v?klubu zdarma.


Rekapitulace

Dnes, po mnoha letech činnosti Adastra DW klubu, je možné konstatovat, že myšlenka vytvoření této platformy pro setkávání IT profesionálů se osvědčila. Klub vstupuje do patnáctého roku své existence, během níž proběhlo více než 50 klubových setkání.

 

 

 


paticka